Bugün - 26 Nisan 2018 PerşembeKünyemizSayfalarBozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı ReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Aydın   33°°C
 
Bozdoğan'da CinayetBozdoğan Belediyesinde işçi olarak çalışan, Bozdoğan Esnaflarından Ömer Una..
Ak Parti Seçimi Bürosu açılışı yapıldı

Bozdoğan’da Ak Parti Seçim Bürosu’nun açılışı yapıldı.

Siyaset Haberi - 14 Mart 2014 Cuma

(13:07)

Bozdoğan’da Ak Parti Seçim Bürosu’nun açılışı yapıldı.

Açılışa Ak Parti Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş, Bozdoğan Belediye Başkanı Ali Erkut ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Alanı dolduranların coşkulu alkışları eşliğinde alana gelen Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş ve Bozdoğan Belediye Başkanı Ali Erkut konuşma kürsüsüne zorlukla ilerlerlerken, alan Başkan Ali Erkut sesleri inledi.

İlk olarak kürsüye gelen Bozdoğan Belediye Başkanı Ali Erkut, değerli hemşehrilerim, “Biz bu milletin hizmetkârıyız. Bunu da böyle devam ettireceğiz. Bugün geldiğimiz durum belli. Onun lafını edecek değiliz, herkes biliyor mevcut durumu. Biz hem Bozdoğan Belediyesinin borcunu ödemeye talibiz, hem de halkımıza hizmet etmeye talibiz dedi .

Rabbim müsaade ederse sizlerinde desteğiyle 30 Martta hizmetlerimizle tanışacaksınız diye Belediye Başkan Adayı Erkut “Yeniden üreten belediyeyi göreceksiniz. Bundan 10 yıl önce belediyemizin mevcut iktidarlara ihtiyacı yoktu, ama başta ekmek fabrikamız olmak üzere diğer üretim yapan diğer birimlerimizi kapattık. Su Fabrikamızın hali belli. Allah kısmet ederse vazifeye geldiğimizde su fabrikamızı ilçemizin uygun bir yerine taşıyıp modern teknoloji ile donatıp tekrar üreten hale getireceğiz. Ekmek Fabrikamızı tekrar üretime geçirerek halkımıza ucuz ekmek yedireceğiz. Kapanan tesislerimizi açıp her şeyi Bozdoğan’da yeniden üretmeye başlayacağız. Büyük millet, büyük sevda, büyük devlet olmak çok kolay değil, örneği önümüzde. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde belediyeciliğin ekolü ve okulu olan Ak Parti’de siyasetimize devam edeceğiz. Yapılacak iş çok. Sevdamız Bozdoğan, Aydın, Türkiye diye konuştu.

Alkışlar ve tezahüratların eşliğinde konuşmasına başlayan Ak Parti Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş, “Sevgili hemşerilerim, Aydın Sevdalısı olarak hizmet aşkı ile doğduğum, büyüdüğüm topraklara hizmet etmek için yola çıktım. Hedefimizde, niyetimizde büyük. Çabamızda, gayretimizde o kadar büyük. Destek sizden, takdirde Allah’tan, Allah’ın izniyle 30 Marttan sonra hem Aydın’ı hem Bozdoğan’ı hak ettiği yere kavuşturacağız inşallah. Çünkü 30 Mart çok önemli. 30 Mart milat. Bu ülkemiz için, milletimiz için, Bozdoğanımız için, çocuklarımız için, geleceğimiz için çok önemli ve 30 Martta az bir süre kaldı sevgili hemşerilerim. Çünkü 30 Mart bu ülkenin üzerinde dönen o kara bulutların, oynanan oyunların, kirli tezgâhların, bu oyunu kuranların sandığa gömüldüğü akşam olacaktır. Bu ülke ne zaman zenginleşse, ne zaman refaha kavuşsa, itibarı artsa, birileri sahneye çıkıp ülkemizin ayağına çelme takıyor. Yine tekrar o oyunlar sahneye kondu. Biliyorsunuz geçen sene gezi olaylarıyla başladı. 3-5 tane ağacı bahane ederek millet sokağa döküldü, tabi sıkıntı yaratmadı mı yarattı. Neydi o gezi olayları öncesi bu ülkede yaşananlar? O mayıs ayını hatırlatmak istiyorum sayın hemşerilerim. 3. Hava Limanını inşaatının temeli atıldı. 50 Milyon yolcu kapasiteli, 46 Milyon Dolarlık ihale tek bir seferde yapıldı. Büyük Türkiye için, gelişen Türkiye için Nükleer Santral ihaleleri yapıldı. 3. Boğaz Köprüsünün inşaatı yapıldı. Faizler en alt düzeye indi. Bakın 2002 yılında T.C. Hazinesinin borçlanma faizi 63 iken geçen sene Mayıs ayında 4,5’e düştü. T.C Hazinesi 650 Katrilyon para kazandı. Faiz lobisinin cebinden çıktı vatandaşıma hizmet olarak döndü.  Hastane olarak döndü, okul olarak döndü, yol olarak döndü, hızlı tren olarak döndü ama birileri buna tahammül edemedi. Çünkü daha önce bu paralar faiz lobisinin cebine gidiyordu. 2001 krizinde hepimiz yaşadık. Fabrikalar kapandı, dükkânların kepenkleri kapandı. Fiyatlar arttı, aş ve iş problem oldu. Gecelik faizler yüzde yedi bin beş yüz- yüzde sekiz binlere çıktı. Fakat gecelik değil, haftalık değil, aylık değil, yıllık değil ama Mayıs ayında yüzde dört buçuğa düştü. İşte bu yüzden 11 yıldan bu yana bu elde edilen bu kazanımlara sahip çıkmak için 30 Mart çok önemli. Geriye dönmemek için, istikrar için 30 Mart çok önemli. Huzur için çok önemli, birlik ve beraberlik için önemli. Hep beraber el birliğiyle 30 Marta sahip çıkacağız.

Oyunu kuranlar hem içerden hem dışarıdan besleniyor. Bu gezi olaylarını tertipleyenlerle görüşme yapıldı. “Nedir sizin isteğiniz” diye soruldu. Verdikleri yanıt şu; nükleer santrallerinin ihalesi iptal edilsin, üçüncü köprü ihalesi iptal edilsin, Havalimanı ihalesi iptal edilsin yani ağaç bahane. Gerçek niyet bu ülkenin büyümesi ve gelişmesi, zenginleşmesi istenmiyor.

Bu ülke dizleri üstüne çökertilmesi isteniyor. O eski karanlık günlerin geri gelmesi isteniyor.

Ama millet uyandı, bu milletin gücü adam gibi adam; Recep Tayyip Erdoğan. O, kararlı yiğit adam olduğu sürece, bu ülkeyi istikametinden kimse saptıramayacak.  Bunların hepsi avucunu yalayacak. Sonrada on yedi Aralık… Biz hep şunu söylüyoruz “işimiz hizmet gücümüz millet”, gücümüzü millet aldığımız sürece, bu ülke hiçbir şekilde o kötü niyetlilere teslim olmayacak.

O kötü niyetlilere her zaman sandıkta gereken dersi hep beraber vereceğiz. 30 Mart akşamı onların defterini sandıkta düreceğiz. 30 Mart akşamı hem Aydın’ın hem Türkiye’nin yeniden doğduğu yaşı olacak” dedi.

Konuşmasının son bölümünde seçmenlerinden destek sözü olan Aydın Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Savaş, “muhalefet Aydın’ın Büyükşehir olmasına karşı idi şimdi ne yüzle sizden destek isteyecekler” dedi.

 

 


Kaynak / Editör: Bozdoğan Haber Okunma 2533

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


SiyasetHaberleri

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU: “17 İLÇEDE HİZMETİMİZ KATLANARAK DEVAM EDECEK”
CHP Kadın Kolları seminer düzenledi
Mahalle yolu asfalta kavuşuyor
DYP’ de sular durulacak mı?
Milletvekili Kılınç dur durak bilmiyor
TOPALOĞLU, ANAP İlçe Başkanlığından istifa etti
Ak Parti Yönetimi SGK’yı ziyaret etti
Bozdoğan Ak parti ilçe başkanı atandı

Diğer Haberler

23 Nisan kutlu olsun
Bozdoğan'da Şap Hastalığı besicileri vurdu
Koyuncular’da kanalizasyon çalışması…
2. Kademe Arapça Kursu açılacak
Hadi bizde kuş tutalım!
YAĞIŞLAR YÜZ GÜLDÜRDÜ
Sulama birliği meclis seçimi yapıldı
Cumhuriyetin çocukları bayramda
E-Gazete ( Bozdoğan Haber )
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

Mehmet Güngör DURMUŞ

Mehmet_Güngör_DURMUŞ Şafak altmışbir

24.04.2018 12:30:27

Şafak altmışbir Geçmişte 24 Haziran'da neler olmuş;..


Bozdoğan- Nazilli, Bozdoğan -Yatağan araba saatleri değiştinedeniyle minibüslerin Bozdoğan’dan hareket saatlerinde değişiklik ya..
En Çok Okunanlar
Yol tartışması bir cana mal oldu Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstrisi Mühendisliği ikinci sınıfınd..
Bugün Bu Hafta Bu Ay


Anket Bulunamadı..

Anketler

Namaz Vakitleri
Şehir Seç
(Aydın)
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:3408:1613:2115:5118:0919:37

Hava Durumu
Şehir Seç
(Aydın)
Bugün
13°°C - 33°°C
Perşembe
15°°C - 32°°C
Cuma
19°°C - 33°°C
Cumartesi
17°°C - 32°°C

Günün Sözü


Taş avı öldürmez ve düşmanı helak etmez, ancak göz çıkarır ve diş kırar.


(Hz. Muhammed)


Arşiv Getir

Künyemiz Sayfalar Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,33