Bugün - 24 Mayıs 2018 PerşembeKünyemizSayfalarBozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı ReklamlarHakkımızda
images/habersistemi_06.pngimages/habersistemi_07.png
 
Aydın   35°°C
 
Bozdoğan'da CinayetBozdoğan Belediyesinde işçi olarak çalışan, Bozdoğan Esnaflarından Ömer Una..
Şef Ersin Aydın; Aydem Bozdoğan'a Hatırı sayılır yatırımlar yapıyor
“YIL: 2011, ELEKTRİK YOK Bakanlığın tescil ettiği mahalleye elektrik verilmiyor” Gazetemizde çıkan Haberle ilgili bir açıklama yapan Aydem Bozdoğan Şefi Ersin AYDIN, Aydem olarak Bozdoğan’a hatırı sayılır hizmet yaptıklarının altını çizerken, haberde sözü edilen mahalleyi gördüğünü şu anki konumu ile elektrik verilmesinin çok sakıncalı olduğunu söyledi.
Güncel Haberi - 18 Ağustos 2011 Perşembe

(17:10)
“YIL: 2011, ELEKTRİK YOK Bakanlığın tescil ettiği mahalleye elektrik verilmiyor” Gazetemizde çıkan Haberle ilgili bir açıklama yapan Aydem Bozdoğan Şefi Ersin AYDIN, Aydem olarak Bozdoğan’a hatırı sayılır hizmet yaptıklarının altını çizerken, haberde sözü edilen mahalleyi gördüğünü şu anki konumu ile elektrik verilmesinin çok sakıncalı olduğunu söyledi. Örencik Köyü Muhtarı Mesut Ergün’e konu ile ilgili bilgi verildiğini belirten Aydem Bozdoğan Şefi Ersin Aydın,  “Neticede para kazanmak için yapılacak yatırımlardan kaçınmanın mantık dışı olduğunu, şartlar uygun olduğu taktirde Örencik Köyü Güçek Mahallesi’ne de elektrik verilir” dedi. Vatandaşların yaşadığı sorunları yakinen bildiğini söyleyen Aydem Bozdoğan Şefi Ersin Aydın, “Bozdoğanlı olarak ilçeme hizmet etmek istiyorum. Yalnız vatandaşlarımız istenilen belgeleri getirmede çoğu zaman geç kalıyorlar ya da getirmiyorlar. Eksikler tamamlanmayınca iş uzuyor. Hizmetler aksıyor” dedi. Aydem Bozdoğan Şefi Aydın, “vatandaşın bilgilenmesi amacıyla abone olmak için hazırlanacak belgelerin listesini gazetemiz aracılığı ile duyurulmakta fayda görüyorum. Buna rağmen anlamayan olursa o vatandaşlarımızı aydınlatmaya hazırız” dedi. Aydem Yeni abonelik işlemleri için gerekli olan bağlantı anlaşması yaparken abone olacak kişinin bulunması  ya da kişiden alınan vekâletname ile gelinmelidir.    Meskenlere ilk abonelik başvurusu için aşağıdaki belgeler gereklidir; * Başvuru dilekçesi, * Elektrik Projesi ve Ekleri * Kimlik fotokopisi, * Yapı kullanma izin belgesi, * Tapu (Fotokopisi), * Kira sözleşmesi (Kiracı ise), * Sayaç faturası, * Perakende satış ve dağıtım bağlantı anlaşma sözleşmeleri (Aydem'de yapılacaktır). Tarımsal sulamalarda ilk abonelik başvurusu için aşağıdaki belgeler gereklidir; * Başvuru dilekçesi, * Kimlik fotokopisi, * D.S.İ. Yeraltı suyu kullanma izin belgesi (ASLI), * Bağlı bulunulan Tarım Müdürlüğünden tespit yazısı, * Tapu fotokopisi, * Sayaç faturası, * Proje ve Ekleri * Perakende satış ve dağıtım bağlantı anlaşma sözleşmeleri (Aydem'de), * Perakende satış ve dağıtım bağlantı anlaşması imzalamak şartı ile.

Kaynak / Editör: İHA - Hakan Yakın Okunma 3695

Bu habere hiç yorum yazılmamış, ilk yorumu siz yazın !


GüncelHaberleri

Ziraat Bankasında görev değişikliği
Göl Manzaralı Kiralık Ev
Hizmet mi; yoksa makam aracı mı?
Arazi yangını
Aydın’da dereceler 44’ü gösterecek
Zafer Bayramı kutlu olsun
Otuz beş Aile yeni eve kavuşuyor
Kaymakam ilçemizden ayrılıyor

Diğer Haberler

Laborantsız laboratuar
Bozdoğan MYO'da kayıtlar devam ediyor
Bayramlaşma Belediye Düğün Salonu'nda yapıldı
Son kırk yılın en kurak mevsimini yaşıyoruz
İşaret Dili Kursu açıldı
Yazık oldu mücadeleye...
Bozdoğan’da kaza…
Hükümet çiftçinin yanında
E-Gazete ( Bozdoğan Haber )
Ulusal Gazeteler
Yazarlar

Mehmet Güngör DURMUŞ

Mehmet_Güngör_DURMUŞ Filistin (araplar) ve biz

21.05.2018 15:54:25

Filistin (araplar) ve biz İsrail 1948 yılında devlet olarak..


Bozdoğan- Nazilli, Bozdoğan -Yatağan araba saatleri değiştinedeniyle minibüslerin Bozdoğan’dan hareket saatlerinde değişiklik ya..
En Çok Okunanlar
Yol tartışması bir cana mal oldu Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Endüstrisi Mühendisliği ikinci sınıfınd..
Bugün Bu Hafta Bu Ay


Anket Bulunamadı..

Anketler

Namaz Vakitleri
Şehir Seç
(Aydın)
İmsakGüneşÖğleİkindiAkşamYatsı
06:3408:1613:2115:5118:0919:37

Hava Durumu
Şehir Seç
(Aydın)
Bugün
18°°C - 35°°C
Cuma
20°°C - 34°°C
Cumartesi
17°°C - 30°°C
Pazar
17°°C - 29°°C

Günün Sözü


Ne mutludur o kişi ki yoldaşı, haset değildir?


(Mevlana)


Arşiv Getir

Künyemiz Sayfalar Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Bozdoğanlılar demokrasiye sahip çıktı Reklamlar Hakkımızda Facebook FriendFeed Twitter MySpace 0,28